Truhlářství a výroba nábytku Olšar - odkazy  

Dřevěný nábytek Olšar - zakázkové truhlářství

 
Truhlářství a výroba nábytku Olšar - odkazy
Truhlářství a výroba nábytku Olšar - odkazy

zakázkový nábytek / ODKAZY


Jitka Stojanová

Věnuje se grafice užité i volné. Užitá tvorba zahrnuje např. loga, etikety, plakáty, CD, ilustrace, velké obrazové mapy do škol... Inspirací volné tvorby je příroda, člověk, zvířata, hudba a poezie i pohádka jako tajemství inspirovaná životem pro dospělé se srdcem otevřeným nejlépe spolu s dětmi.
Děkujeme za posktynutí obrázku na titulní stránku našich webových stránek.

info: www.jitkastojanova.cz


BSG Guitars

Ve firmě BSG Musical Instruments vyrábí špičkové nástroje nesoucí známku precizní ruční práce, krásy dřeva a brilantnosti zvuku. Vzhled kytar ovlivňuje převážně přírodní barva jednotlivých dřev v jejich optimálních kombinacích. Přírodní materiály jsou použity i na takových detailech, jako jsou kostěné pražce, dřevěné výložky a krytky.
Firma BSG využívá naši pilu pro přípravu materiálu na výrobu kytar.

info: www.bsguitars.cz


Kytarový virtuos Štěpán Rak

Českou klasickou kytaru si dnes už lze dost těžko představit bez pojmu Štěpán Rak. Svérázný autor i interpret přesvědčil daleko za hranicemi naší země, jaké je osobnost. Svou profesionální kariéru zahájil tím, že pomáhal založit kytarovou školu ve Finsku, v současné době učí na Akademii múzických umění. Pětiprstou technikou své hry už vyvedl z míry nejednoho teoretika a příliš rádi ho patrně nemají ani hudební kritici. Řadu svých skladeb totiž zatím nedokázal svěřit notám prostě proto, že rád reaguje na okamžitou náladu a s potěšením improvizuje.

info: www.stepanrak.cz


Takyklubka - přírodní materiály nejen v metráži

Rodinný obchůdek zaměřený především na prodej přírodních materiálů v klubkách a metráži. Nabízí příze norského výrobce DROPS Design, metráž různých značek (Robert Kaufman, Michael Miller, Art Gallery fabrics, Riley Blake a dalších), potřeby pro háčkování, pletení a šití a také vlastní handmade výrobky, pro které platí - co kus to originál.

info: www.takyklubka.cz/